Epizódy

5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou

5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou

Základné informácie

Český názov: Život snědého playboye
Premiéra: 18. február 2007
Scenár: Mark Hentemann
Réžia: Julius Wu
Produkčné číslo: 5ACX06

Titulky: CSEN

Popis

Peter si ide s kamarátmi zahrať golf a zoberie aj malého Stewieho. Peter ho nenatrie krémom a Stewie sa opáli. Starý úchylák Herbert zruší Chrisovu donášku novín, pretože teraz mu nosí noviny nový chlapec Kyle. Chris sa poháda s Kylom, pretože mu kradne zákazníkov, a Kyle ho udrie.

Stewiemu sa zapáči jeho opálená pokožka a usporiada párty opálených ľudí. Peter zájde za Kyleom. Kyle ho vyprovokuje a Peter ho brutálne zbije. Po prinútení Lois sa mu musí ospravedlniť. Kyle mu však vnukne myšlienku, že šikanovanie je fajn vec. Keďže bol Peter ako malý šikanovaný, chce si to vyskúšať. Stewie ide do solária, ale Brian ho zabudne zobudiť a Stewie sa spáli.

Peter začne šikanovať svoje okolie. Stewiemu sa ošúpe opálená pokožka, ale na pleti má nové znamienko. Stewie si myslí, že má rakovinu, a preto spraví všetky veci, ktoré chcel vyskúšať alebo sa naučiť. Stewie ale rakovinu nemá a Peter si uvedomí, že šikanovanie je zlá vec.

« 5x10 - Peter's Two Dads 5x12 - Airport '07 »

Obrázky

5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou