Epizódy

5x10 - Peter's Two Dads

5x10 - Peter's Two Dads

Základné informácie

Český názov: Peter a jeho otec
Premiéra: 11. február 2007
Scenár: Danny Smith
Réžia: Cyndi Tang
Produkčné číslo: 5ACX05

Titulky: CSEN

Popis

Meg má za týždeň narodeniny. Stewie sa stane párty manažérom. Peter chce objednať tortu, ale nevie koľké narodeniny Meg bude mať. Keď sa spýta Lois na Megin vek, takisto nevie. Je im to trápne, ale spýtajú sa jej a zistia, že bude mať sedemnásť.

Meg sa párty nepáči a Stewie pootvára jej darčeky. Ožratý Peter spadne zo schodov na svojho otca a ten s ťažkými vnútornými poraneniami zomrie v nemocnici. Preto Peter vyhlási, že už nikdy nebude piť. Namiesto chlastu začne brať drogy. Stewie rozhádže Loisine šaty a tá ho udrie. Stewie je najprv vystrašený, ale neskôr sa mu to zapáči.

Peter zistí, že Francis nebol jeho skutočným otcom. Ide za mamou a tá mu vysvetlí ako to bolo. Jeho otec pochádza z Írska. Stewie všetko rozbíja a kreslí po stenách, len aby ho Lois udrela. Tá mu však nič nespraví. Keďže je Petrov otec miestny ožran, Peter ho vyzve na súboj v pití, aby mu dokázal, že je jeho syn. Peter súboj vyhrá a jeho otec ho uzná za svojho syna.

« 5x09 - Road to Rupert 5x11 - The Tan Aquatic with Steve Zissou »

Obrázky

5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads 5x10 - Peter's Two Dads