Epizódy

5x09 - Road to Rupert

5x09 - Road to Rupert

Základné informácie

Český názov: Ruperte, kde jsi?
Premiéra: 28. január 2007
Scenár: Patrick Meighan
Réžia: Dan Povenmire
Produkčné číslo: 5ACX04

Titulky: CSEN

Popis

Griffinovci predávajú svoje staré veci. Brian predá Stewieho macíka Ruperta za 1 dolár. Peter nájde staré rukavice a so svojím autom spraví kaskadérsky kúsok. Joe mu zaň vezme vodičský preukaz. Preto mu Meg začne robiť osobného šoféra.

Brian vezme Stewieho do obchodu s hračkami aby si vybral novú. Brian sa mu prizná, že Ruperta náhodou predal. Stewie zobral DNA z doláru, ktorý dostal Brian za macíka a porovnal DNA s federálnou databázou. Zistí, že ten kto ho kúpil býva len pár blokov od nich. Ale majiteľ domu sa presťahoval. Začali prenasledovať nákladné auto, z ktorého vypadla krabica s adresou. Nová adresa je až v Aspene, v Colorade.

Peter dostane naspäť vodičák a Meg už nepotrebuje. Stewie a Brian sa dostanú do Aspenu. Cez hory chcú prejsť vrtuľníkom, ale havarujú. Potom prídu do mesta a nájdu majiteľa, ale ten im Ruperta nechce dať, pretože už patrí jeho synovi. Stewie ho vyzve na súboj v zjazde na lyžiach. Stewie prehrá, ale ukradne Ruperta a spolu s Brianom ujdú na ukradnutom aute.

« 5x08 - Barely Legal 5x10 - Peter's Two Dads »

Obrázky

5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert 5x09 - Road to Rupert