Epizódy

5x06 - Prick Up Your Ears

5x06 - Prick Up Your Ears

Základné informácie

Český názov: Do uší ne!
Premiéra: 19. november 2006
Scenár: Cherry Chevapravatdumrong
Réžia: James Purdum
Produkčné číslo: 5ACX01

Titulky: CSEN

Popis

Chris s kamarátmi nájde rozbitý výklad obchodu, odkiaľ zoberú porno kazety. Keď Chris začne pozerať s kamarátmi kazety, do izby vojde Lois. Povie mu, že keď sa chce dozvedieť viac o sexe, nech sa porozpráva s učiteľom sexuálnej výchovy. Chris ale na škole takú hodinu nemá.

Lois začne vyučovať na škole sexuálnu výchovu, ale jej hodiny narušuje Peter. Rodičom sa nepáči vyučovanie sexuálnej výchovy a Lois dostane padáka. Do školy príde z kostola človek, ktorý im nahovorí o sexe samé výmysly. Stewiemu vypadne zub. Stewiemu sa nepáči nápad, že do ich domu sa vláme nejaká zubná víla. Preto sa rozhodne bojovať proti nej. Starému Herbertovi ukradne umelé zuby.

Peter sa stane po prečítaní brožúry, ktorú dostávajú deti v škole, takisto sexuálnym abstinentom. V škole im natárali, že keď budú mať sex do ucha, tak sa to nepočíta a v očiach Pána sú stále čistí. Brian prezradí Stewiemu, že zubná víla nie je skutočná. Lois nakoniec presvedčí deti, že sex je normálna vec a môžu ho mať keď naň budú pripravení.

« 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x07 - Chick Cancer »

Obrázky

5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears 5x06 - Prick Up Your Ears