Epizódy

5x05 - Whistle While Your Wife Works

5x05 - Whistle While Your Wife Works

Základné informácie

Český názov: Hloupá, až se tají dech
Premiéra: 12. november 2006
Scenár: Steve Callaghan
Réžia: Greg Colton
Produkčné číslo: 4ACX35

Titulky: CSEN

Popis

Táto časť sa začne netradične. Pri spievaní songu Peter spadne zo schodov. Quagmire donesie ku Griffinovcom rakety. Peter nejaké odpáli, ale odtrhnú mu prsty na ruke. Pozbiera ich a dá si ich naspäť prišiť. Večer ide Peter do pivovaru, kde pracuje, a opije sa s kamarátmi.

Brian si nájde novú priateľku, ale Stewie zistí, že je sprostá. Stewie si z nej začne robiť srandu, ona to však nechápe. Keďže má Peter ruku obviazanú, nedokáže ňou písať. Preto mu príde do práce pomôcť Lois. Brian si je vedomý, že jeho priateľka Jillian je hlúpa.

Stewie pozve Jillian ku nim na večeru, aby všetci videli aká je hlúpa. Brian sa rozhodne, že ukončí svoj vzťah s Jillian. Večer ide spolu so Stewiem k nej a Stewie ho počká v aute. Keď ju však Brian uvidí nahú, nedokáže jej to povedať a naďalej zostanú spolu.

« 5x04 - Saving Private Brian 5x06 - Prick Up Your Ears »

Obrázky

5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works 5x05 - Whistle While Your Wife Works