Epizódy

5x04 - Saving Private Brian

5x04 - Saving Private Brian

Základné informácie

Český názov: Zachraňte vojína Briana
Premiéra: 5. november 2006
Scenár: Cherry Chevapravatdumrong
Réžia: Cyndi Tang
Produkčné číslo: 4ACX34

Titulky: CSEN

Popis

Do Chrisovej školy príde armáda robiť propagáciu. Chrisovi sa to zapáči a chce sa pridať. Lois je proti. Brian chce vynadať armáde za vymývanie mozgov detí. Keď v náborovom centre Stewie uvidí pištoľ, zapíše sa a takisto zapíše aj Briana. Chrisov hlas si všimne punk-rocková kapela a prijmú ho za speváka.

Chrisova kapela má na školskom vystúpení veľký úspech. Chris zmení imidž a začne byť drzý. Brian so Stewiem medzitým tvrdo trénujú. Brian chce z armády odísť, ale Stewie mu povie, že nikdy nič nedotiahne do konca. Brian a Stewie dokončia tréning a pošlú ich do Iraku.

Chris utečie z domu. Lois nájde v jeho skrini plagát Marilyna Mansona a s Petrom sa zhodnú, že to on môže za Chrisovo správanie. Medzitým atentátnik v Iraku odpáli bombu a začne prestrelka. Stewie a Brian sa chcú dostať z Iraku a tak si navzájom prestrelia nohy. V Iraku však nastolia demokraciu a obaja môžu ísť domov. Lois s Petrom dotiahnu Marilyna Mansona k Chrisovi a ten mu dohovorí, aby sa správal normálne.

« 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x05 - Whistle While Your Wife Works »

Obrázky

5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian 5x04 - Saving Private Brian