Epizódy

5x03 - Hell Comes to Quahog

5x03 - Hell Comes to Quahog

Základné informácie

Český názov: Zlo přichází do Quahogu
Premiéra: 24. september 2006
Scenár: Kirker Butler
Réžia: Dan Povenmire
Produkčné číslo: 4ACX33

Titulky: CSEN

Popis

Peter je so svojimi kamarátmi na pive, ale musí vyzdvihnúť Meg z klziska. Peter si s kamarátmi zakorčuľuje, ale na Meg zabudne. Meg preto musí ísť domov pešo v daždi. Preto sa Lois a Peter rozhodnú, že Meg kúpia auto. Peter ale namiesto auta kúpi tank, samozrejme za Megine peniaze.

Meg sa rozhodne nájsť si prácu a kúpiť si auto aké bude chcieť. Meg začne pracovať v obchode Superstore USA, ale Brian je proti, pretože nedbajú na životné prostredie. Kvôli supermarketu sú ostatní predajcovia nútení zatvoriť svoje obchodíky. Peter dostane padáka, pretože supermarket ponúka oveľa lacnejšie pivo. Kvôli vysokej spotrebe elektriny Superstore USA v Quahogu nastanú výpadky elektriny. Griffinovcom teda nejde klimatizácia a rozhodnú sa konať.

Peter chce vyhodiť každého zákazníka Superstore USA, ale keď vojde do obchodu, je očarený. Tiež sa stane predavačom ako Meg. Stewie však dostane nápad, ako zničiť obchod. Spolu s Brianom použijú tank. Zničia obchod a v meste znova nabehne elektrina.

« 5x02 - Mother Tucker 5x04 - Saving Private Brian »

Obrázky

5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog 5x03 - Hell Comes to Quahog