Epizódy

5x01 - Stewie Loves Lois

5x01 - Stewie Loves Lois

Základné informácie

Český názov: Stewie miluje Lois
Premiéra: 10. september 2006
Scenár: Mark Hentemann
Réžia: Mike Kim
Produkčné číslo: 4ACX32

Titulky: CSEN

Popis

Peter ide na vyšetrenie prostaty, no keď skončí má traumu a tvrdí, že ho doktor zneužil. Na pieskovisku roztrhá pes Stewieho plyšového macíka Ruperta. Lois mu ho však zašije a uvarí mu jeho obľúbenú večeru. Stewie sa v Lois zmýlil a začne ju skutočne ľúbiť.

Peter sa rozhodne zažalovať lekára za sexuálne obťažovanie. Lois začne byť unavená, pretože Stewie je na nej vkuse "prilepený". Na súde Peter prikrášli údajné obťažovanie a lekárovi je odobratá licencia. Lois má sen ako hodí Stewieho do práčky. Brian jej navrhne, aby prerušila Stewieho závislosť na nej.

Peter začne mať problémy s prostatou. Lois uloží Stewieho do postielky, ale ignoruje ho, aj keď začne kričať. Až keď si Stewie naschvál udrie ruku, Lois si ho začne všímať, ale Stewie ju už nemá rád. Peter zájde za lekárom, a keď ho ošetrí, pomôže mu naspäť získať licenciu.

« 4x30 - Stu and Stewie's Excellent Adventure 5x02 - Mother Tucker »

Obrázky

5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois 5x01 - Stewie Loves Lois