Epizódy

4x27 - Untitled Griffin Family History

4x27 - Untitled Griffin Family History

Základné informácie

Český názov: Jak přežít vloupání
Premiéra: 14. máj 2006
Scenár: John Viener
Réžia: Zac Moncrief
Produkčné číslo: 4ACX30

Titulky: CSEN

Popis

U Griffinovcov sa objavia zlodeji. Peter však vybudoval tajnú skrýš pre prípad núdze. Všetci sa v nej skryjú a Peter sa rozhodne porozprávať im príbeh "rodinnej histórie Griffinovcov".

Peter spomenie veľký tresk, evolúciu, dobu ľadovú, a ako Peter vymyslel koleso. Ďalej spomenie ako oslobodil Židov z Egypta a nezabudne ani na božie (zmenené) prikázania. Medzitým pošlú Meg cez ventiláciu spraviť sendviče, ale chytia ju zlodeji. Ďalej Peter rozpráva o černochovi Petrovi, ktorého zobrali na otrockú prácu. Peter sa zaľúbil do dcéry farmára, u ktorého musel pracovať proti svojej vôli. Jeho dcéra sa do neho zaľúbila tiež a založili spolu rodinu.

Peter nájde svetlicu a náhodou spustí protipožiarne opatrenie. Začne striekať voda a miestnosť sa pomaly začne napĺňať vodou. Potom Peter spomenie svojho pradeda - filmovú hviezdu počas 1. svetovej vojny. Spomenie aj prastrýka Petra Hitlera, Adolfovho brata. Keď už voda dosahuje úrovne krku, Joe otvorí skrýš. Policajti chytia zlodejov, ale Meg zatknú za sexuálne obťažovanie väzňov.

« 4x26 - Petergeist 4x28 - Stewie B. Goode »

Obrázky

4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History 4x27 - Untitled Griffin Family History