Epizódy

4x26 - Petergeist

4x26 - Petergeist

Základné informácie

Český názov: Prokletí indiánského náčelníka
Premiéra: 7. máj 2006
Scenár: Alec Sulkin a Wellesley Wild
Réžia: Sarah Frost
Produkčné číslo: 4ACX29

Titulky: CSEN

Popis

U Petra sa každý týždeň koná "filmová noc" s jeho kamarátmi. Joe si kúpi domáce kino a tak sa "filmová noc" koná u neho. Peter sa naštve a rozhodne si postaviť svoje vlastné. Pri kopaní základov nájde indiánsku lebku. Brian mu poradí vrátiť ju späť, aby nenarušil posvätné pohrebné miesto. Peter si však lebku nechá.

V dome sa začnú diať strašidelné veci. Stewieho niečo vtiahne do skrine. Na Briana zaútočí zúrivý strom, ale zachráni ho starý Herbert. Herbert zvedie so stromom zúrivý boj (paródia na Pána prsteňov). Duchovia indiánov uväznia Stewieho v televízii. Pomocou vyvolávača duchov sa dozvedia, že vstup do ich sveta je cez skriňu, a že východ je v Meginom zadku.

Lois sa vydá za Stewiem a zachráni ho. Ale von vyjdú aj duchovia. Všetci rýchlo utečú na aute a Peter vyhodí indiánsku lebku do koša. Ich dom imploduje. Griffinovci sa ubytujú v azylovom dome. V knižnici sa dočítajú, že telesné pozostatky musia vrátiť na pôvodné miesto a tak to aj urobia. Ich dom sa znovu objaví.

« 4x25 - You May Now Kiss the...Uh...Guy Who Receives 4x27 - Untitled Griffin Family History »

Obrázky

4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist 4x26 - Petergeist