Epizódy

4x22 - Sibling Rivalry

4x22 - Sibling Rivalry

Základné informácie

Český názov: Nelítostný souboj
Premiéra: 26. marec 2006
Scenár: Cherry Chevapravatdumrong
Réžia: Dan Povenmire
Produkčné číslo: 4ACX24

Titulky: CSEN

Popis

Lois si myslí, že je tehotná a nechá si urobiť tehotenský test. Z obavy pred otehotnením Lois navrhne, aby si Peter nechal urobiť vasektómiu (chirurgická sterilizácia muža). Peter si dá zamraziť vzorku spermií (pre prípad, že by chceli mať v budúcnosti dieťa). Peter však svojou nešikovnosťou pomieša vzorky a tak sa lesbickému páru o 9 mesiacov neskôr (po umelom oplodnení Petrovou spermiou) narodí syn.

Nie je to nik iný ako Bertram. Stewie "ovládne" park, ale Bertram si naň nárokuje tiež, a tak si vyhlásia vojnu. Lois nemala s Petrom od jeho vasektonómii sex, pretože sa na to Peter necíti. Lois sa začne prejedať. Stewie a jeho armáda kamarátov nasadne do stíhačiek, Bertramovi "vojaci" nasadnú do helikoptér. Zostanú len oni dvaja a katapultujú sa.

Bertram sa vzdá, ale použije biologickú zbraň - kiahne. Stewie sa vylieči a po šermiarskom súboji sa Bertram vzdá naozaj. Lois dostane srdcový infarkt, pri operácii jej ale odstránia všetok tuk.

« 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x23 - Deep Throats »

Obrázky

4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry 4x22 - Sibling Rivalry