Epizódy

4x21 - I Take Thee Quagmire

4x21 - I Take Thee Quagmire

Základné informácie

Český názov: Jak se zbavit ženy
Premiéra: 12. marec 2006
Scenár: Tom Maxwell, Don Woodard a Steve Callaghan
Réžia: Seth Kearsley
Produkčné číslo: 4ACX23

Titulky: CSEN

Popis

Peter vyhrá vecné ceny a slúžku na týždeň v Kolese šťastia. Stewiemu rastú zuby a pri kojení pohryzie Lois. Preto sa rozhodne prestať ho kojiť. Peter slúžku využíva na každú maličkosť. Keď ju uvidí Quagmire, zaľúbi sa do nej.

Lois dá Stewiemu dudlík, ale Stewie ho neznáša. Glenn pozve slúžku na rande, kde ju požiada o ruku. Stewiemu je z odstavenia zle a chce materské mlieko. Z Glenna sa stane slušný muž, pretože sa ide ženiť. Lois opuchnú prsia, pretože ju Stewie pohrýzol. Keď Glenn uvidí jej veľké prsia na svadbe, uvedomí si, že spravil obrovskú chybu a nechce sa ženiť. Ale je už neskoro. Keď spomenie žene, že by sa mali rozviesť, dostane záchvat a chce Glenna zabiť.

Stewie sa už konečne preniesol cez kritické obdobie bez materského mlieka. Lois sa nad ním zľutuje a znova ho nakojí, pričom Stewie už nechce. Keď ho však ochutná, znova mu začne chutiť. Peter dostane nápad a nafingujú Glennovu smrť. Pri Glennovom pohrebe idú hrob zaliať betónom a vtedy Peter vykríkne, že Glenn je živý. Smrť sa objaví na pohrebe a chce ho zabiť. Vtedy sa obetuje Glennova manželka a Glenn tak zostane slobodným.

« 4x20 - Patriot Games 4x22 - Sibling Rivalry »

Obrázky

4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire 4x21 - I Take Thee Quagmire