Epizódy

4x20 - Patriot Games

4x20 - Patriot Games

Základné informácie

Český názov: Peterova sportovní kariéra
Premiéra: 29. január 2006
Scenár: Mike Henry
Réžia: Cyndi Tang
Produkčné číslo: 4ACX25

Titulky: CSEN

Popis

Stewie a Brian sa stavia o víťazovi boxerského zápasu. Peter má stretnutie zo strednej školy po 25. rokoch, ale na stretnutie sa mu pre jeho prácu a spoločenské postavenie nechce ísť. Keďže Stewie vyhrá stávku, Brian mu je dlžný 50 dolárov. Brian sa vyhovorí, že ich dá Stewiemu na druhý deň.

Keď sa Brian znova vyhovorí, že peniaze nemá, Stewie ho brutálne zbije a dá mu čas do večera. Keď Peter na stretávke zahanbene zuteká na záchod, všimne si ho jeho spolužiak a ponúkne mu miesto v tíme amerického futbalu. Stewie znova zbije Briana, prestrelí mu obe kolená a zapáli ho. Potom idú do banky po peniaze.

Petrovi sa v tíme darí, ale pre prílišné predvádzanie a nedodržiavanie pokynov je predaný do tímu v Anglicku. Nový tím je slabý, ale Peter sa mu rozhodne pomôcť (vpichnutím každému hráčovi steroidy) a vyzve svoj bývalý tím na zápas. Po zutekaní ostatných hráčov zostane Peter sám. Pre kapitána bývalého tímu je Peter víťazom, pretože sa im postavil sám. Peter nakoniec opustí americký futbal.

« 4x19 - Brian Sings and Swings 4x21 - I Take Thee Quagmire »

Obrázky

4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games 4x20 - Patriot Games