Epizódy

4x17 - The Fat Guy Strangler

4x17 - The Fat Guy Strangler

Základné informácie

Český názov: Zhubni, nebo zhyň
Premiéra: 27. november 2005
Scenár: Chris Sheridan
Réžia: Sarah Frost
Produkčné číslo: 4ACX20

Titulky: CSEN

Popis

Peter má lekársku prehliadku, na ktorú ale nejde. Lois mu na to príde a na druhýkrát ide na prehliadku s ním. Výsledkom lekárskej správy je, že je príliš tučný. Lois si všimne na zloženej časti rodinnej fotky ďalšie dieťa.

Lois sa v noci vkradne do trezoru jej rodičov a zistí, že má brata. Jej brat je však v blázninci. Keďže vyzerá byť v poriadku, zoberie ho domov. Peter založí ,,Národnú organizáciu za pokrok pre tučných ľudí“. Ukáže sa, že Loisin brat nie je úplne v poriadku. Má totiž imaginárnu priateľku.

Po niekoľkých vraždách tučných ľudí sa ukáže, že to spravil Loisin brat Patrick. Všetci tlsťoši idú hľadať Patricka. Patrick sa pokúsi zabiť Petra, ale nechá ho, keď Lois zaútočí na jeho imaginárnu priateľku. Patricka nakoniec vrátia do ústavu.

« 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x18 - The Father, the Son, and the Holy Fonz »

Obrázky

4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler 4x17 - The Fat Guy Strangler