Epizódy

4x16 - The Courtship of Stewie's Father

4x16 - The Courtship of Stewie's Father

Základné informácie

Český názov: Stewie se nudí
Premiéra: 20. november 2005
Scenár: Kirker Butler
Réžia: Kurt Dumas
Produkčné číslo: 4ACX19

Titulky: CSEN

Popis

Stewie začne mať znova vražedné myšlienky týkajúce sa jeho matky Lois. Petrova nová šéfka sa naňho sťažuje, tak sa Peter rozhodne na ňu zapôsobiť. Chris rozbije baseballovou loptičkou okno úchylného dedka Herberta a tak mu musí pomáhať.

Lois si myslí, že Peter by mal viac času tráviť so Stewiem. Keď Peter náhodou udrie Lois krabicou, Stewie sa začne smiať. Peter si to všimne a tak začne so Stewiem robiť Lois napriek. Po tom, ako Peter poslúchne Lois a nepodporí Stewieho pri ďalšom šibalstve, Stewie spáli fotky Petra a nahnevá sa naňho.

Peter však Stewieho zoberie do Disney Worldu. Stewie je nadšený, ale aj tak ujde a strážcovia ho nasilu nútia spievať. Peter zachráni Stewieho a zmieria sa. Herbert medzitým za odmenu zoberie Chrisa na večeru.

« 4x15 - Brian Goes Back to College 4x17 - The Fat Guy Strangler »

Obrázky

4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father 4x16 - The Courtship of Stewie's Father