Epizódy

4x15 - Brian Goes Back to College

4x15 - Brian Goes Back to College

Základné informácie

Český názov: Brian se vrací do školy
Premiéra: 13. november 2005
Scenár: Matt Fleckenstein
Réžia: Greg Colton
Produkčné číslo: 4ACX18

Titulky: CSEN

Popis

Peter a jeho kamaráti idú na súťaž kostýmov. Sú prezlečení za A-Tím a vyhrajú. Brian o tom napíše článok do novín a jeho prácu si všimnú ľudia z časopisu New Yorker a následne je tam aj zamestnaný.

Peter, Quagmire, Joe a Cleveland založia skutočný A-Tím a začnú pomáhať ľuďom. V Brianovom zamestnaní sa dozvedia, že nemá dokončenú školu a vyhodia ho. Preto sa rozhodne dokončiť si ju. Ich učiteľom nie je nik iný ako Stephen Hawking. Brian ako jediný prejde testom.

Brian však pri teste podvádzal. Chcel sa priznať, ale keď mu Stephen povedal, že mu dal nádej, že raz bude chodiť, nič mu nepovedal. Brian sa vykašle na školu a takisto aj Peter na A-Tím. Lois však presvedčí Briana aby sa pokúsil urobiť test. Brian skúšku nespraví, ale nevadí mu to pretože nepodvádzal a bol so sebou vnútorne spokojný.

« 4x14 - PTV 4x16 - The Courtship of Stewie's Father »

Obrázky

4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College 4x15 - Brian Goes Back to College