Epizódy

4x13 - Jungle Love

4x13 - Jungle Love

Základné informácie

Český názov: Hon na bažanty
Premiéra: 25. september 2005
Scenár: Mark Hentemann
Réžia: Seth Kearsley
Produkčné číslo: 4ACX16

Titulky: CSEN

Popis

Briana čaká prvý deň na strednej škole a je plný obáv. Jeho obavy sa naplnia, keď si z neho ako nováčika každý robí srandu. Chris sa už do školy nemieni vrátiť. Lois povie Petrovi, nech si začne hľadať prácu. Brian poradí Chrisovi, nech sa pridá do mierového zboru.

Chris teda utečie do Južnej Ameriky a Peter si nájde prácu v pivovare. Hneď v prvý pracovný deň sa však opije v práci a preto ho preložia do oddelenia prepravy. Chris zavolá domov a oznámi, že sa vráti za mesiac. Ožení sa s náčelníkovou dcérou. V ďalšom liste sa o tom zmieni a celá rodina za ním prilieta.

Lois chce Chrisa zobrať domov ale on sa tam cíti šťastný. Po tom ako Peter vytiahne z peňaženky 37 dolárov (domorodci v živote toľko veľa peňazí nevideli) stane sa ich pánom. Chrisovi sa nepáči ako Peter využíva domorodcov, ale Lois mu povie, že on robí to isté aby utiekol pred problémami nováčika. Keď domorodci započujú slovo nováčik, začnú ich naháňať, ale ujdú na lietadle. Až na Meg, ktorú tam zabudnú. :)

« 4x12 - Perfect Castaway 4x14 - PTV »

Obrázky

4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love 4x13 - Jungle Love