Epizódy

4x12 - Perfect Castaway

4x12 - Perfect Castaway

Základné informácie

Český názov: Robinson Peter
Premiéra: 18. september 2005
Scenár: John Viener
Réžia: James Purdum
Produkčné číslo: 4ACX15

Titulky: CSEN

Popis

Petrovi, ako hlave rodiny, sa nepodarilo chytiť žiadnu rybu. Starý rybár poradí Petrovi, aby skúsil Útes pelikánov. Upozorní ho ale, že sa odtiaľ ešte nikto nikdy nevrátil živý. Peter, Joe, Glenn a Cleveland sa tam vydávajú na lov. Hurikán však vytvorí obrovskú vlnu a tá zničí ich loď.

Zachránia sa však, ale Joeovi zjedia končatiny, pretože pre neho nie sú potrebné. Medzitým ich vyhlásia za mŕtvych. Ubehne niekoľko mesiacov a okolo ostrova pláva loď, ktorá ich zachráni. Peter sa vráti domov, ale nie všetko je tak, ako bolo predtým. Lois sa vydala za Briana. Joeovi transplantovali nohy od sériového vraha- vozíčkara, ktorého popravili na elektrickom kresle.

Peter chce Lois naspäť, ale tá nedokáže ukončiť manželstvo s Brianom. Neubehne veľa času a Lois sa vyspí s Petrom. Stewie to nahrá na video a ukáže Brianovi. Keď Brian začuje Lois, ako vraví Petrovi, že už to ďalej nemôže pred ním tajiť a že by mu to ublížilo, sám Brian navrhne aby sa rozviedli. A tak sa Peter znova stane hlavou rodiny.

« 4x11 - Peter's Got Woods 4x13 - Jungle Love »

Obrázky

4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway 4x12 - Perfect Castaway