Epizódy

4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter

4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter

Základné informácie

Český názov: 8 pravidel k zakoupení mé dcery
Premiéra: 10. júl 2005
Scenár: Patrick Meighan
Réžia: Greg Colton
Produkčné číslo: 4ACX11

Titulky: CSEN

Popis

Peter a Lois si vyrazia na rande. Meg nie je rada, pretože musí strážiť Stewieho. Lois sa rozhodne najať pestúnku. Peter kúpi ipecac a vyhlási, že kto ho vydrží piť najdlhšie bez toho aby sa povracal, dostane posledný kúsok koláča. Vyhrá Chris, ale všetci sa dovracajú. :)

Keďže Peter nikdy neplatil za veci, ktoré si kúpil v obchode Morta Goldmana, rozhodol sa splatiť dlh tým, že Meg môže chodiť s jeho synom Neilom. Meg už Neila odmietla nespočetne krát a tak si našiel inú priateľku. Meg naňho začala žiarliť. Medzitým sa Stewie zamiluje do svojej opatrovateľky.

Meg vyzná lásku Neilovi a Stewie zistí, že jeho opatrovateľka má priateľa. Meg podpíše zmluvu, ktorou sa vyrovná Petrov dlh za cenu, že bude žiť s Neilom. Po čase zistí, že s Neilom nie je šťastná. Stewie unesie priateľa opatrovateľky a zavrie ho v kufri automobilu. Ju uspí a zinscenuje to tak, ako keby si u nich spravila párty. Lois ju okamžite vyhodí. Pri fiktívnom zraze fanúšikov X-Men sa Lois prezlečie za Mystique a nechá sa nachytať Petrom a Meg ako leží na Neilovi. Tým Neil poruší zmluvu a Meg je voľná.

« 4x07 - Brian the Bachelor 4x09 - Breaking Out Is Hard to Do »

Obrázky

4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter