Epizódy

4x07 - Brian the Bachelor

4x07 - Brian the Bachelor

Základné informácie

Český názov: Brian na ženění
Premiéra: 26. jún 2005
Scenár: Mark Hentemann
Réžia: Dan Povenmire
Produkčné číslo: 4ACX10

Titulky: CSEN

Popis

Chrisovi sa na tvári objaví prvé akné. Dá mu meno Doug. Do mesta prichádza reality show Bachelorette (krásna vdova si hľadá nového manžela) do ktorej sa náhodou dostane Brian. V autobuse zistí, že v šou bude aj Quagmire.

Pupák Doug sa začne s Chrisom rozprávať a nahovorí ho na zlé veci. Z Chrisa sa stane darebák. Keď Lois zistí, že za Chrisovo správanie môže pupák, rozhodne sa mu kúpiť prípravok, ktorým sa ho Chris zbaví. Medzitým Brian a Quagmire postúpia do ďalšieho kola v súťaži. Chris sa vláme do obchodu a zničí sklad prípravkov na akné.

Brian a Quagmire postúpia do finále a Brian sa zamiluje do hlavnej aktérky Brooke. Pupák prinúti Chrisa potrieť si tvár masťou a o chvíľu má Chris tvár plnú akné. Brian vyhrá súťaž a dostane vášnivý bozk. Akonáhle sa vypnú kamery, Brooke poďakuje Brianovi za spoluprácu. Brian nechce uveriť, že to všetko bolo len "naoko". Chris sa nakoniec zbaví Douga pichnutím injekcie u lekára.

« 4x06 - Petarded 4x08 - 8 Simple Rules for Buying My Teenage Daughter »

Obrázky

4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor 4x07 - Brian the Bachelor