Epizódy

4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire

4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire

Základné informácie

Český názov: Manželské šarády
Premiéra: 12. jún 2005
Scenár: Patrick Henry a Mike Henry
Réžia: James Purdumno
Produkčné číslo: 4ACX08

Titulky: CSEN

Popis

Peter zoberie všetkých známych na loď. Quagmire chytí rybu, ktorá spadne do poprsia Clevelandovej manželky Lorrety. Joe spadne do vody a nikto mu nevie dať prvú pomoc. Preto Lois a Peter absolvujú kurz prvej pomoci. Petrovi zakrátko odoberú preukaz, pretože prvú pomoc dával aj ľuďom, ktorí ju nepotrebovali.

Po tom, ako Peter a Brian započujú krik Lorrety, nachytajú ju s cudzím mužom pri sexe. Všimnú si tetovanie s číslom na jeho zadku. Peter oznámi Clevelandovi o Lorretinej nevere a ten sa spýta ženy či je to pravda. Vyhovorí sa na vášeň, ktorú s ním nezažíva. Potom ho Lorreta vyhodí z domu a Cleveland príde bývať ku Griffinovcom. Peter si všimne tetovanie na Quagmirovom zadku a zistí, že to on spal s Lorretou.

Oznámi to Clevelandovi a ten sa rozhodne Quagmira zabiť. Jednu noc prespí u starostu, avšak na druhý deň ho Cleveland zastihne doma. Cleveland ho ale nedokáže zabiť a odpustí mu. Cleveland a Lorreta sa rozvedú.

« 4x04 - Don't Make Me Over 4x06 - Petarded »

Obrázky

4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire