Epizódy

4x04 - Don't Make Me Over

4x04 - Don't Make Me Over

Základné informácie

Český názov: Cesta ke slávě a zpět
Premiéra: 5. jún 2005
Scenár: Gene Laufenberg
Réžia: Sarah Frost
Produkčné číslo: 4ACX03

Titulky: CSEN

Popis

Meg príde na to, že je škaredá. Stewie sa v tom prirodzene vyžíva. Petrov najobľúbenejší bar idú predať, pretože oproti "vyrástlo" nové obchodné centrum a majiteľovi baru berie všetkých zákazníkov. Lois ide s Meg nakupovať. Lois dostane nápad a prihlási Meg do súťaže, kde ju skrášlia a vytvoria novú image.

Meg sa zrazu každému páči a dokonca ju pozve na rande chalan, ktorý ju predtým odmietol. Peter, Glenn, Cleveland a Joe objavia karaoke a prilákajú do baru mnoho ľudí. Rozhodnú sa, že založia rockovú kapelu. Ich prvý koncert je vo väznici, avšak nemajú úspech. Petrova rodina zaimprovizuje a zachráni situáciu.

Všimne si ich producent a nahrajú niekoľko albumov. Meg však stúpne sláva do hlavy a začne byť protivná. Dostanú pozvánku do Saturday Night Live a Meg sa vyspí s jej hlavným moderátorom netušiac, že ich snímajú kamery a je to naživo. Peter zbije moderátora a z Meg sa stane stará známa škaredá Meg.

« 4x03 - Blind Ambition 4x05 - The Cleveland-Loretta Quagmire »

Obrázky

4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over 4x04 - Don't Make Me Over