Epizódy

4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High

4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High

Základné informácie

Český názov: Škola základ života
Premiéra: 8. máj 2005
Scenár: Ken Goin
Réžia: Pete Michels
Produkčné číslo: 4ACX02

Titulky: CSEN

Popis

Na Chrisovej škole je deň otvorených dverí. Chrisova triedna učiteľka Cliftonová sa cez rádio dozvie, že vyhrala v lotérii a vykašle sa na prácu učiteľky. Namiesto nej príde vyučovať Brian. Briana však na druhý deň preložia do triedy s problémovými deťmi a na jeho miesto príde učiteľka Lockhartová, do ktorej sa zamiluje Chris.

Medzitým Stewie poradí Brianovi ,aby sa viac priblížil k deťom ktoré vyučuje. Peter a Lois idú za Chrisovou novou učiteľkou a dohovoria jej, aby Chrisovi vysvetlila, že nemôžu byť spolu. Ona však povie Chrisovi, že jediná možnosť ako môžu byť spolu je, keď zabije jej manžela. Lois pri praní vecí nájde lístok, v ktorom sú inštrukcie pre Chrisa ako má postupovať pri vražde a rozhodne sa zastaviť ho.

Po tom, ako Brian povie svojim žiakom, že bez vzdelania to nikam nedotiahnu (a spomenie, že by mohli skončiť ako slúžka v moteli alebo šľapka) sa začnú učiť, pretože spomínané povolania sú ich "vysnívané". Lois príde do domu učiteľky, no jej manžela tam nájde mŕtveho. Zo strachom, že Chris pôjde do väzenia hodí mŕtvolu do rieky. Čo však nevedela je, že jej manžela zabil jeho medveď.

« 4x01 - North by North Quahog 4x03 - Blind Ambition »

Obrázky

4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High