Epizódy

4x01 - North by North Quahog

4x01 - North by North Quahog

Základné informácie

Český názov: Na Sever severní linkou
Premiéra: 1. máj 2005
Scenár: Seth Macfarlane
Réžia: Peter Shin
Produkčné číslo: 4ACX01

Titulky: CSEN

Popis

Peter a Lois si spravia "medové týždne" po tom, čo Lois zistí, že k Petrovi neprechováva žiadne city. Cestou Peter narazí do stromu a tak sú nútení zostať v moteli. Pri pozeraní TV dostane Peter nápad. Prezlečie sa za Mela Gibsona a spolu s Lois sa ubytujú v jeho apartmáne.

Všetky domáce práce zostali na Brianovi, napríklad aj prebaľovanie Stewieho. Medzitým pristihne riaditeľ školy Chrisa ako pije na záchode vodku. Chris sa však z vodky nenapil a ani ju nedoniesol do školy. Nakoniec vyjde pravda najavo a všetko dobre skončí.

Peter náhodou objaví tajnú premietaciu miestnosť a pozrú si trailer-paródiu na Umučenie Krista 2. Peter sa rozhodne, že film nikto neuzrie a ukradne ho. Potom začne šialená automobilová naháňačka s kňazmi. Lois unesú do pohoria Mount Rushmore, kde má Mel Gibson sídlo. Peter zachráni Lois a Mel Gibson spadne z pohoria. Vtedy Lois znova pocíti iskru voči Petrovi.

« 3x22 - When You Wish Upon a Weinstein 4x02 - Fast Times at Buddy Cianci, Jr. High »

Obrázky

4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog 4x01 - North by North Quahog