Epizódy

3x21 - Family Guy Viewer Mail #1

3x21 - Family Guy Viewer Mail #1

Základné informácie

Český názov: Nad dopisy diváků
Premiéra: 14. február 2002
Scenár: Gene Laufenberg, Seth MacFarlane, Michael Shipley, Jim Bernstein
Réžia: Pete Michels, Scott Wood, Michael Dante DiMartino
Produkčné číslo: 3ACX12

Titulky: CSEN

Popis

Brian a Stewie prestavujú show, pozostávajúcu z troch krátkych príbehov ako odpoveď na žiadosti od divákov.

"No Bones About It"

Peter nájde džina, ktorý mu splní tri želania. Ako prvé si želá vidieť, ako vyzerá Kelly Ripa mimo kameru. Podľa všetkého je to mimozemšťan, ktorý požiera živých ľudí. Druhé želanie je, aby všade kam išiel hrala zvučka. V MHD jednému chlapíkovi už začne zvučka liezť na nervy a tak sa Petrovi vyhráža, že mu zláme všetky kosti v tele. Petrove tretie želanie je teda aby nemal žiadne kosti, čo ho zmení v kopu sádla obaleného kožou. Ľudia sú zhrození a tak sa Peter vyberie do Hollywoodu, kde kaskadérom robí ľudský airbag. Petrovi začína chýbať jeho rodina a keď mu doktor ponúkne experimentálny chirurgický zákrok, ktorý by obnovil jeho kostru, Peter neváha. Operácia je úspešná, no vzápätí sa zhrozí, zistí, že kosti darovala jeho rodina a tak sa z každého stal mrzák.

"Supergriffins"

Celá rodina je vystavená toxickému odpadu a každý získa nejakú super schopnosť. Stewiemu sa zväčší hlava a získa schopnosť telekinézie. Chris dokáže myšlienkami zapáliť oheň, zatiaľ čo Peter sa môže zmeniť na hocijaký predmet, či človeka. Lois sa stane super silnou a Brian sa zase dokáže pohybovať veľmi rýchlo (okolo sveta v priebehu milisekundy). Meg ako inak dostane "super-mega" schopnosť, ktorá spočíva vo vyťahovaní a sťahovaní nechtov (podobne ako Wolverine). Napriek tomu, že sa dohodli, že budú schopnosti používať k dobru, neskôr začnú terorizovať Quahog. Starosta Adam West sa pokúsi zabrániť tomuto teroru a sám sa hodí do toxického odpadu, dúfajúc, že sám získa super schopnosť, no akurát dostane lymfomiu. Griffinovci si uvedomia aké škody napáchali a pomôžu Westovi sa uzdraviť.

"Li'l Griffins"

V tomto príbehu vystupujú detské verzie všetkých postáv. Lois začne navštevovať školu, do ktorej chodia všetci ostatní a Peter a Quagmire sa do nej zaľúbia. Snažia sa na ňu zapôsobiť a tak obaja sľúbia, že strávia noc v strašidelnom zámku, aby dokázali svoju odvahu. Rozdelia sa na dve skupiny a to Peter, Brian a Joe (ťahajú ho na malom vozíku) a Quagmire, Cleveland a Adam west. Obe plánujú nastrašiť tú druhú skupinu no keď zbadajú "ozajstného" ducha, všetci utečú preč zo zámku, kde už čaká Tom Tucker a Diana Simmons s reportážou. Lois povie, že už ju nezaujíma odvaha a prestaví im Morta Goldmana, ktoré inteligencia sa jej páči. Peter a Quagmire prisahajú, že sa nikdy nezapletú zo ženami. O 35 rokov neskôr sú stále slobodný, no neskutočne bohatý.

« 3x20 - Road to Europe 3x22 - When You Wish Upon a Weinstein »

Obrázky

3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1