Epizódy

3x20 - Road to Europe

3x20 - Road to Europe

Základné informácie

Český názov: Cesta do Evropy
Premiéra: 7. február 2002
Scenár: Daniel Palladino
Réžia: Dan Povenmire
Produkčné číslo: 3ACX13

Titulky: CSEN

Popis

Stewie je vo vytržení z britského programu pre deti Jolly Farm Revue (paródia na detské programy ako Teletubbies). Stewie sa rozhodne odísť do Londýna, kde sa Jolly Farm Revue nakrúca a stráviť tu celý svoj život. Prepašuje sa do lietadla, kde ho Brian nasleduje, no nakoniec pristanú niekde v Saudskej Arábii. Ukradnú ťavu, ktorá im po čase zomrie blízko hotela Comfort Inn, kde zase ukradnú teplovzdušný balón, v ktorom letia až do Vatikánu, kde sa im podarí strápniť pápeža. Ďalej cestujú vo vlaku cez Švajčiarsko, pokračujú do Mníchova a zastavia sa v Amsterdame, kde sa zhúlia zo špeciálnych "koláčikov". Keď sa konečne dostanú do Londýna, Stewie je zhrozený, že žiadna Jollyna farma neexistuje a tak sa spolu s Brianom vrátia domov.

Medzitým je Peter rozrušený ohľadne KISS-Stock, päť dňovej šnúre koncertov jeho obľúbenej skupiny. Spolu s Lois si zmaľujú tváre a oblečú si kožené veci (presne ako KISS) a ujde sa im miesto v prvej rade na koncerte. Keď sa Gene Simmons nakloní k Lois a namieri na ňu mikrofón aby pokračovala, Peter je zhrozený keď zistí, že Lois nevie slová. Ponížení opúšťajú koncert. Na ceste domov sa zastavia v bistre, kde sa aj KISS zastavili. Lois spozná Chaima Witza, s ktorým chodila než si zmenil meno na Gene Simmons. Gene ju predstaví zvyšku kapely, ktorá ju pozná ako "Nespútanú Lois". Peter má Lois znova rád a verejne v televízii prehlási, že jeho žena to robila s KISS.

« 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x21 - Family Guy Viewer Mail #1 »

Obrázky

3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe 3x20 - Road to Europe