Epizódy

3x19 - Stuck Together, Torn Apart

3x19 - Stuck Together, Torn Apart

Základné informácie

Český názov: V dobrém i ve zlém
Premiéra: 31. január 2002
Scenár: Mark Hentemann
Réžia: Michael Dante DiMartino
Produkčné číslo: 3ACX10

Titulky: CSEN

Popis

Griffinovci idú do obchodného domu, kde Stewie nájde super lepidlo a omylom sa prilepí k Brianovi. Po zvyšok epizódy sa to snažia schovať, až kým nedôjde špeciálne riedidlo.

Medzitým Lois ide na večeru s jej starým priateľom Rossom Fishmanom. Peter začne niečo tušiť a pomocou Joeovho odpočúvacieho prístroja špehuje Lois. Začne naňho žiarliť a tak domov dovezie jeho starú priateľku aby aj Lois začala žiarliť. Avšak Lois je frustrovaná ohľadne Petrovej žiarlivosti a tak spolu idú k poradcovi. Ten im poradí, aby si na týždeň každý našiel niekoho iného. Petrovi sa podarí ísť na rande s Jennifer Love Hewitt, zatiaľ čo Lois ide s Quagmirom a oba páry skončia v jednej reštaurácii. Lois začne žiarliť, keď Jennifer pobozká Petra a tak ju vyhodí a obaja, Peter a Lois, zase začnú spolu žiť. Quagmire začne baliť Jennifer.

Brianovi a Stewiemu konečne dôjde riedidlo a tak ho aplikujú, no musia počkať hodinu, kým začne pôsobiť a tak sa idú prejsť, aby zabili čas. Brian objaví malé dievčatko v studni a tak ho za pomoci Stewieho vytiahnu práve keď riedilo zapôsobilo a obaja sa odtrhli. Aj keď už nie sú prilepení, na ceste domov sa držia za ruku.

« 3x18 - From Method to Madness 3x20 - Road to Europe »

Obrázky

3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart 3x19 - Stuck Together, Torn Apart