Epizódy

3x18 - From Method to Madness

3x18 - From Method to Madness

Základné informácie

Český názov: Hořká chuť slávy
Premiéra: 24. január 2002
Scenár: Mike Barker a Matt Weitzmann
Réžia: Bert Ring
Produkčné číslo: 3ACX11

Titulky: CSEN

Popis

V snahe dostať Briana z domu ho Stewie podporuje, aby išiel na konkurz do miestneho divadla. Porota je však Brianovým výkonom znudená ale je ohromená výkonom Stewieho, ktorého hneď príjmu do umeleckej školy. Keď sa dopočuje, že on a jeho rivalka Olívia sú medzi prvými, ktorý školu opustia, spoja sa a urobia duet, vďaka ktorému sa stanú veľmi populárni. Spolu sa im darí na vystúpeniach, až pokiaľ sa nezačnú hádať o tom, kto urobil počas vystúpenia chybu. Nakoniec idú obaja na sólo dráhu. Zatiaľ čo Olivia zožala úspech a mieri do Hollywoodu, Stewiemu sa nedarí až z toho zošalie. Na konci epizódy zistí, že Olívia mal pravdu a zrazu začne byť normálny.

Peter zachráni topiaceho sa muža a je za to je pozvaný na večeru. Lois a Peter sú šokovaný, keď zisti, že sú to nudisti. Meg sa zapáči ich syn, ktorý je tiež nudista, no Lois a Petrovi sa to nepáči a vyháňajú ho z ich domu. Nakoniec sa však obaja vyzlečú a pozvú ho k nim domov, aby sa u nich cítil prirodzene. Meg je z toho na jednej strane šťastná, na druhej zhrozená.

« 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x19 - Stuck Together, Torn Apart »

Obrázky

3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness 3x18 - From Method to Madness