Epizódy

3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows

3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows

Základné informácie

Český názov: Brian toká, Peter kvoká
Premiéra: 17. január 2002
Scenár: Allison Adler
Réžia: Dan Povenmire
Produkčné číslo: 3ACX03

Titulky: CSEN

Popis

Brian sa opije, lebo si myslí, že si nikdy nenájde inteligentnú ženu, ktorú by miloval. Za jazdu pod vplyvom alkoholu si musí odrobiť sto hodín verejných prác. Bol priradený k programu, v ktorom sa musí starať o starých ľudí, konkrétne o Pearl Burton. Brian sa s ňou snaží pracovať v pokoji, no neskôr už nevydrží jej narážky a tak na ňu spustí lavínu nadávok a odíde. Keď však večer pozerá reláciu Záhady a Škandály, uvidí tam Pearl, populárnu speváčku v 40-tych a 50-tych rokoch, ktorá však v roku 1961 zmizla a nikto o nej nevedel. Hneď sa k nej vráti práve včas, pred obesením, čomu zabráni. Ospravedlní sa jej a povie, že nikdy nepočul krajšiu verziu "Habanery", pesničky z opery Carmen. Brian s ňou odvtedy strávi veľa času a zblížia sa. Brian jej rozpráva, čo všetko sa za tie roky vonku zmenilo a presvedčí ju, aby vyšla von a prestala sa skrývať. No v momente keď vyjde na ulicu, zrazí ju nákladiak. Brian ju sprevádza v nemocnici, kde mu Pearl povie, že to nebola jeho vina a že to bol najkrajší deň jej života. Spolu zdieľajú virtuálnu realitu, kde sa zoberú a majú deti. Keď vízia skončí, Pearl zomrie.

Medzitým sa Peter rozhodne pestovať si bradu, do ktorej sa mu nasťahuje vzácny vták. Peter je podráždený neustálym kvičaním, keď následne objaví, že mu v brade vyrastajú tri malé vtáčiky. Peter sa o nich začne starať lepšie ako o vlastné deti. Keď sa pokúšajú uletieť, nechce ich nechať, no nakoniec ich vypustí.

« 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x18 - From Method to Madness »

Obrázky

3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows