Epizódy

3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas

3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas

Základné informácie

Český názov: Vánoční šílenství
Premiéra: 21. december 2001
Scenár: Danny Smith
Réžia: Brian Hogan
Produkčné číslo: 2ACX03

Titulky: CSEN

Popis

Lois neustále pripomína Petrovi, aby nezabudol darovať darčeky na charitu, no nakoniec omylom daruje všetky darčeky, vrátane darčekov určených pre rodinu. Lois nie je nahnevaná, ale trvá na tom, že celá rodina pôjde znova na nákupy. Peter súhlasí, aj tak chce len vidieť "KISS zachraňuje Santu" v televízii. Brian ostane doma, aby strážil moriaka v trúbe. Lois presviedča Stewieho, aby hral malého Ježiška v živom betléme počas Quahogských vianočných slávností. Hoci stále odmieta, zrazu začne súhlasiť, aby zapôsobil na Santu, keďže chce, aby mu doniesol pod stromček plutónium.

Zatiaľ čo rodinka nakupuje, Brian ide skontrolovať moriaka. Medzitým na koberec vyprskne žeravý uhlík z krbu, a obývačka začne horieť. Brian sa oheň snaží zahasiť, no zistí, že hasiaci prístroj bol len hračkársky a oheň ešte podporil, začo preklína Petra. Interiér domu je zničený a keď sa to dozvie Lois, pôsobí celkom pokojne. No keď jej Meg povie, že nie sú žiadne papierové obrúsky, Lois zošalie. Začne na všetkých kričať a potom utečie z domu. Meg vzápätí obrúsky nájde.

Lois behá po meste a ničí náladu šťastným ľuďom . Keď sa dostane do centra, začne sa šplhať na vianočný strom, aby zničila hviezdu na vrchu. Zvyšok rodiny dorazí do centra, zatiaľ čo Stewie hrá malého Ježiška, aby si polepšil u Santu. Keď si ho Lois všimne, hneď sa vzpamätá, no v tom momente ju polícia zasiahne uspávacou šípkou. V záverečnej scéne želá celá rodina divákom Veselé Vianoce (Stewie svoje plutónium dostal).

« 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x17 - Brian Wallows and Peter's Swallows »

Obrázky

3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas