Epizódy

3x15 - Ready, Willing, and Disabled

3x15 - Ready, Willing, and Disabled

Základné informácie

Český názov: Zdatný invalida
Premiéra: 20. december 2001
Scenár: Alex Barnow a Marc Firek
Réžia: Andi Klein
Produkčné číslo: 3ACX07

Titulky: CSEN

Popis

Chris pomáha zbierať peniaze pre jeho spolužiaka tým, že zorganizuje umývanie áut. Keď však zlodej ukradne zárobok, Joe sa po ňom rozbehne a peniaze mu zoberie, no nedokáže ho chytiť. Kvôli tomuto zlyhaniu je deprimovaný až pokiaľ ho Peter nepresvedčí, aby išiel na Hry Špeciálnych Ľudí (paródia na paraolympiádu).

Medzitým Meg, Chris a Stewie nájdu zväzok bankoviek, v ktorom je dokopy $26 a tak sa začnu hádať, kto by si ich mal nechať. Joe im poradí, nech vyvesia letáky, že sa našiel zväzok peňazí a keď sa nikto do dvoch týždňov neozve, môžu si ich nechať.

Joeovým najväčším protivníkom je vozičkár s hlasovým prístrojom. Joe vedie počas celých hier, až pokiaľ nepokazí skok do diaľky, kedy je jeho prvá pozícia ohrozená. Jedinou šancou na výhru je vyhrať beh na 100m. Peter ho povzbudzuje aby sa nevzdával, no nič nepomáha a tak mu do pitia dá steroidy, vďaka ktorým Joe vyhrá. Neskôr sa za Joeom zastaví agent, s ktorým podpíše zmluvu a objaví sa na bilboarde na cereálie. Taktiež je natočený film " Rolling Courage: The Joe Swanson Story ", v ktorom je úplne všetko presne naopak, ako sa to v skutočnosti stalo. Peter začne žiarliť na Joeovu slávu. Keď pri verejnej pochvale Joeovi za víťazstvo Joe zabudne spomenúť Petra, vďaka ktorému by nevyhral, Peter verejne prezradí, že Joe vyhral vďaka steroidom. Joe teda vráti zlatú medailu a upadne do ešte hlbšej depresie.

Keď sa konečne niekto ozve kvôli zväzku peňazí, Joe ho spozná ako zlodeja, čo mu utiekol a tak ho začne znovu naháňať. Tento krát ho už chytí (popri tom omylom aj zabije) a znovu mu to dodá sebavedomie.

« 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x16 - A Very Special Family Guy Freakin' Christmas »

Obrázky

3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled 3x15 - Ready, Willing, and Disabled