Epizódy

3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother?

3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother?

Základné informácie

Český názov: Rodokmen Griffinů
Premiéra: 6. december 2001
Scenár: Mike Barker a Matt Weitzmann
Réžia: Scott Wood
Produkčné číslo: 3ACX06

Titulky: CSEN

Popis

Chris začne hovoriť slangovo (ako "cool hustý puberťáci", aka hip-hoperi) a tak ho Peter vezme do knižnice, aby spoznal históriu svojej rodiny. V knižnici Peter zistí, že mal predka černocha, Nata Griffina, ktorý bol otrokom Pewterschmidtovej rodiny. Medzitým je Stewie posadnutý roztlieskavačkami mysliac si, že majú nejaký ovládač mysle a tak ich začne nasledovať a počúvať, aby zistil ich techniky ako ovládli publikum na basketbalovom zápase (no ako asi :-)).

Keď Peter nájde informácie o Natovi v knihe o histórii rodiny Pewterschmidt, Peter požaduje ospravedlnenie za zotročovanie jeho rodiny a tak mu Carter dá $20 000. Peter ich hneď minie na nejakú somarinu, čo nahnevá nielen Lois, ale aj celú bielu a čiernu komunitu. Keď Stewie špehuje v šatniach, počuje ako Cindi, hlavná roztlieskavačka, kričí na ostatné, že pokazili nácvik pyramídy. Stewie si uvedomí, že ich sila je v pyramíde a tak sa zbaví Cindi tým, že ju zviaže a zakryje jej ústa a schová na záchod. Vyjde oblečený ako ona a pokúsi sa ovládnuť publikum, no v tom ostatné rozlieskavačky padnú a pyramída sa poruší. Peter zodvihne megafón a ospravedlní sa za svoje správanie voči svojim čiernym bratom a rozhádže peniaze po ihrisku, na ktoré sa všetci hneď vrhnú. V záverečnej scéne ide Quagmire na záchod a uvidí tam Cindi, a tak prehlási: "Drahý denníček .... JACKPOT!".

« 3x13 - Screwed the Pooch 3x15 - Ready, Willing, and Disabled »

Obrázky

3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother?