Epizódy

3x13 - Screwed the Pooch

3x13 - Screwed the Pooch

Základné informácie

Český názov: Mizerný čokl
Premiéra: 29. november 2001
Scenár: Dave Collard a Ken Goin
Réžia: Pete Michels
Produkčné číslo: 3ACX08

Titulky: CSEN

Popis

Brian na ihrisku oňuchá zadné partie jednej feny, čo v ňom vyvolá sexuálne chúťky. Lois a Peter si toho nevšímajú, až pokiaľ ho nenájdu masturbovať na záchode. Lois verí, že je to normálne a navrhuje, aby išiel s nimi na návštevu jej rodičov, aby si oddýchol.

Vďaka Petrovej pomoci Carter porazí Teda Turnera a tak si Peter konečne vydobyl uňho rešpekt. Carter ukáže Brianovi jeho fenu, Morský Vánok (orig. Sea Breeze), čo v Brianovi opäť vyvolá chúťky. Brian ju na psích dostihoch znásilní, a Morský Vánok otehotnie. Carter mu zakáže vídať sa s jeho šteniatkami a tak ju Brian odnesie preč.

S pomocou Michaela Eisnera a Billa Gatesa Carter vystupuje Briana a pri súde doloží jeho minulosť a osobnosť, aby si zaručil, že Brian súd nevyhrá. Nakoniec sa však rozhodne, že aby Brian mohol vídať šteniatka, musí byť vykastrovaný. Práve keď sa Brian rozhodne pre kastráciu, Lois s Petrom zisti, že šteniatka nakoniec ani nie sú Brianove. Brian si vydýchne a spokojne ide domov.

« 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x14 - Peter Griffin: Husband, Father...Brother? »

Obrázky

3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch 3x13 - Screwed the Pooch