Epizódy

3x12 - To Love and Die in Dixie

3x12 - To Love and Die in Dixie

Základné informácie

Český názov: Hrdina Chris
Premiéra: 15. november 2001
Scenár: Steve Callaghan
Réžia: Dan Povenmire
Produkčné číslo: 3ACX09

Titulky: CSEN

Popis

Chris začne rozdávať noviny, aby mohol kúpiť darček dievčaťu, ktoré sa mu páči. V predajni je svedkom lúpeže a na policajnej stanici dosvedčí, kto to urobil. Zlodej prisahá, že si Chrisa nájde a zabije a tak je celá rodina umiestnená do Programu na ochranu svedkov. Griffinovci sú presunutý do malého mestečka na juhu Ameriky. Peter sa tu stane šerifom a Brian jeho zástupcom, zatiaľ čo Stewie sa stane členom country skupiny, nazývanej Stewie and the Cowtones. Chris sa zoznámi s dievčaťom Sam, o ktorej si myslí, že je chlapec.

Chris si túto chybu uvedomí, keď ho Sam pobozká. Zlodej ich vďaka hlúposti FBI vystopuje a pokúsi sa Chrisa zabiť, avšak je zabitý otcom Sam. Griffinovci sa potom vrátia domov a Chris sa musí so Sam rozlúčiť.

« 3x11 - Emission Impossible 3x13 - Screwed the Pooch »

Obrázky

3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie 3x12 - To Love and Die in Dixie