Epizódy

3x11 - Emission Impossible

3x11 - Emission Impossible

Základné informácie

Český názov: Hon na spermii
Premiéra: 8. november 2001
Scenár: Dave Collard a Ken Goin
Réžia: Peter Shin
Produkčné číslo: 3ACX01

Titulky: CSEN

Popis

Zatiaľ čo sa Quagmire stará o Meg, Chrisa a Stewieho, Peter sprevádza Lois na návšteve jej tehotnej sestry Carol. Keď Carol praskne plodová voda, Peter ich zavezie do nemocnice a po ceste sa zastaví ešte pre cheesburgery (a detskú porciu samozrejme). Keď jej doktor upadne do bezvedomia (sám omylom do seba napichal ihly), Peter je nútený pôrod previesť sám. Pripomenie mu to aké je skvelé mať malé dieťa a tak sa s Lois rozhodnú, že budú mať ďalšie mimino. Všetci okrem Stewieho sú nadšení, keďže sa bojí, že mimino bude prvoradé a naňho sa zabudne.

Stewie sa snaží všetkými možnými spôsobmi prekaziť romantické chvíle jeho rodičov. Keď však nič nepomôže, ani robotická napodobenina Petra, Stewie sa rozhodne zničiť všetky spermie v Petrovom tele. V jeho dobre vyzbrojenej lodi sa zmenší, a prenikne do Petrovho tela, kde zničí všetky spermie okrem jednej; Bertrama. Bertram sa ukáže byť skoro kópiou Stewieho - diabolský, prefíkaný a odhodlaný zabiť Lois. Nakoniec sa spriatelia ale Stewie už musí ísť preč z teľa, keďže sa má každú chvíľu vrátiť do normálnej veľkosti.

Lois sa nakoniec rozhodne ďalšie dieťa nemať. Stewie sa po zistení, že by mu jeho brat pomáhal zabiť Lois, pokúša dať najavo, aby dieťa spolu mali, no Peter odíde do kúpeľne s časopisom ženského spodného prádla a Stewie pochopí, ktorá bije. Keď Peter vyjde z kúpeľne, Stewie mu v oku uvidí malý záblesk, čo značí, že Bertram žije. Nakoniec si však uvedomí, že Bertram môže byť až príliš bystrý.

« 3x10 - A Fish out of Water 3x12 - To Love and Die in Dixie »

Obrázky

3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible 3x11 - Emission Impossible