Epizódy

3x10 - A Fish out of Water

3x10 - A Fish out of Water

Základné informácie

Český názov: Ryba na suchu
Premiéra: 19. september 2001
Scenár: Alex Borstein a Mike Henry
Réžia: Bert Ring
Produkčné číslo: 3ACX05

Titulky: CSEN

Popis

Peter sa stane hrozne tlstý, keďže je nezamestnaný a nemá čo na práci. Na "prechádzke" po prístave sa mu zapáči rybárčenie a tak sa rozhodne stať sa rybárom. Na aukcii Peter kúpi loď za $50 000, ktorú pomenuje "S.S. silnejšia než Superman, Batman, Spider-Man a Hulk dokopy". Aby mohol loď zaplatiť, požičia si peniaze a zaručí sa vlastným domom. Banka mu dom zoberie a predá niekomu inému. Peter ma 48 hodín na splatenie pôžičky a tak sa rozhodne chytiť legendárneho "Dýkozuba", za ktorého je odmena $50 000. Spolu s Quagmirom, Clevelandom a Joeom sa vydajú do Rybej zátoky, kde sa má podľa všetkého legenda nachádzať.

Medzitým je Meg nešťastná, že nejde nikam na jarné prázdniny. Spolu s Lois sa vyberú do kúpeľov, ale keď sa na každej televíznej stanici objavujú ukážky z prázdnin, Lois sa rozhodne Meg na takúto párty zobrať. Keď však dorazia, Lois ihneď zapadne do party, ale Meg pochopiteľne nie. Lois vytiahne Meg na pódium, kde Meg ukáže celému davu svoje prsia, čím si zabezpečí ako takú popularitu.

Petrovi a kamarátom sa podarilo vystopovať "Dýkozuba" v jeho jaskyni, kde však len zistia, že "Dýkozub" je vlastne robot. Za mlčanie dostanú od tvorcu "Dýkozuba" odmenu $50 000, s ktorými Peter splatí svoju pôžičku a dostane svoj dom naspäť.

« 3x09 - Mr. Saturday Knight 3x11 - Emission Impossible »

Obrázky

3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water 3x10 - A Fish out of Water