Epizódy

3x08 - The Kiss Seen Around the World

3x08 - The Kiss Seen Around the World

Základné informácie

Český názov: Polibek, který obletěl svět
Premiéra: 29. august 2001
Scenár: Mark Hentemann
Réžia: Glen Hill
Produkčné číslo: 3ACX02

Titulky: CSEN

Popis

Channel 5 ohlásila, že hľadajú dvoch študentov na spoluprácu a Meg, ktorá je blázon do Toma Tuckera, sa ihneď zapíše na konkurz. Konkurz vyhrá a na jej nešťastie jej spolupracovníkom je Neil Goldman, ktorý je blázon do Meg. Keď sa na streche mestskej haly objaví masový vrah novinárov, Tom a Diana pošlú Meg a Neila natočiť nejaké zábery (nechcú sa nechať zabiť). Novinárska helikoptéra je zostrelená a zo strachu pred smrťou a že nemala svoju prvú pusu Meg pobozká Neila. Hugh Downs vraha nakoniec chytí a Neil ešte v ten večer odvysiela pusu v správach.

Nasledujúci deň Neil rozdáva tričká, na ktorých je fotka bozku a v ten večer musí Meg trpieť jeho rodičov na večeri. Na oplátku Meg odvysiela ako strašne nenávidí Neila, a že ho pobozkala len preto, lebo si myslela, že zomrie. Urobila tiež anketu, kto by pobozkal Neila a aj keď ukáže fotku jeho otcovi, zhrozene si zakrýva oči pred vlastným synom.

Neil je v zúfalstve a vyhráža sa, že skočí s mestskej haly. Meg si uvedomí, že Tom ho ani nechce zachrániť a že všetko robí len pre svoju popularitu a tak sa snaží Neila sama zachrániť. Aj sa jej to podarí, keďže Neil padne priamo na ňu a teda stlmí pád.

Medzitým Peter a Lois kúpili Stewiemu trojkolku, ktorú absolútne zbožňuje. Jeden grázel mu ju však ukradne. Stewiemu sa nedostane pomoc ani od polície a tak ho sám chytí, zviaže a odvlečie do pivnice, kde ho neskôr vypočúva. Lois nakoniec trojkolku našla opustenú na ulici.

« 3x07 - Lethal Weapons 3x09 - Mr. Saturday Knight »

Obrázky

3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World 3x08 - The Kiss Seen Around the World