Epizódy

3x06 - Death Lives

3x06 - Death Lives

Základné informácie

Český názov: Smrt žije
Premiéra: 15. august 2001
Scenár: Mike Henry
Réžia: Rob Renzetti
Produkčné číslo: 2ACX21

Titulky: CSEN

Popis

Peter a Lois majú výročie, avšak Peter chce ísť hrať golf na Barrington a tak prichystá kopu hádaniek, aby zdržal Lois a mohol si ísť zahrať. Tu ho zasiahne blesk a zažije klinickú smrť, v ktorej sa mu Smrtka (mužské pohlavie) snaží ukázať, že jeho manželstvo má problémy. Na oplátku Peter pomôže Smrtke pozvať majiteľku zvieracieho obchodu na rande.

Smrtka zobrala Petra do minulosti do časov, keď s Lois ešte len chodil. Peter neurobil dobrý dojem na jej otca, Cartera Pewterschmidta, ktorý ho neskôr hodil do oceánu, aby prestal otravovať jeho dcéru. Avšak bol zachránený námornou flotilou, ktorej velil Quaqmire. Vylodili ho na brehu a naspäť do Newportu ho odviezol Cleveland. Tam odmietol milión dolárovú ponuku od Cartera, aby sa držal preč od jeho dcéry, Lois.

Peter si uvedomil, že si Lois neváži tak, ako by mal a keď už bol naspäť vo svojom tele, požiadal Smrtku, aby navštívila Petra Framptona, ktorý by Lois zahral ich pesničku. Na konci epizódy si však Smrtka moc rande neužíva, kedže majiteľka obchodu so zvieratami pochopiteľne stále hovorí o zvieratách a ich právach a tak ju zabije.

« 3x05 - And the Wiener Is... 3x07 - Lethal Weapons »

Obrázky

3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives 3x06 - Death Lives