Epizódy

3x04 - One If by Clam, Two If by Sea

3x04 - One If by Clam, Two If by Sea

Základné informácie

Český názov: Škeble, domov náš
Premiéra: 1. august 2001
Scenár: Jim Bernstein a Michael Shipley
Réžia: Dan Povenmire
Produkčné číslo: 2ACX19

Titulky: CSEN

Popis

Cez Quahog sa preženie hurikán, ktorý donúti majiteľa Drunken Clam’s aby ju predal. Kúpi ju Angličan Nigel Pinchley a premení ju na britský hostinec. Peter s priateľmi sú nahnevaný a tak sa pokúsia napodobniť Bostonské pitie čaju akurát s pivom, ktoré má byť dovezené do hostinca.

Keď hostinec z ničoho nič cez noc zhorí, všetci štyria idú do väzenia. Lois s kamarátkami plánujú nachytať Nigela, lebo vycítia podvod a neveria, že by to ich manželia dokázali spraviť. Lois sa snaží zapôsobiť na Nigela, zatiaľ čo Loretta a Bonnie budú načúvať ako svedkovia. Keď sa však Nigel prizná, Loretta ani Bonnie tam nie sú, no našťastie tam je Nigelov právnik, ktorý všetko počul.

Medzitým sa Stewie snaží odnaučiť Elizu, Nigelovú dcéru, jej smiešnemu anglickému prízvuku. Staví sa s Brianom, že do jej narodeninovej párty z nej urobí pravú dámu. Aj sa mu to podarí až do chvíle, než sa Eliza pred všetkými pociká. Keď jej otca zatknú, Eliza je prevezená do sirotinca, odkiaľ píše Stewiemu, že zabije Lois hneď ako sa odtiaľ dostane. Stewie si samozrejme list užíva.

« 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x05 - And the Wiener Is... »

Obrázky

3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea