Epizódy

3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington

3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington

Základné informácie

Český názov: Pan Griffin jede do Washingtonu
Premiéra: 25. júl 2001
Scenár: Ricky Blitt
Réžia: Ben Hogan
Produkčné číslo: 2ACX11

Titulky: CSEN

Popis

Peter namiesto toho, aby išiel do práce, ide na baseballový zápas, avšak stretne tam svojho šéfa a tak ho chce za to vyhodiť z práce. Avšak na ďalší deň továreň preberie El Dorado Cigarette Company a tak Peter ostane zamestnaný.

El Dorado hneď začne vyrábať hračky, ktoré podporujú fajčenie už u malých detí. Lois je znepokojená a žiada Petra, aby sa pozhováral s vedením spoločnosti. Ale keď tak urobí, El Dorado urobí z Petra prezidenta spoločnosti aby odvrátila pozornosť a aj sa im to podarí.

Vzápätí ho pošlú do Washingtonu aby presvedčil politikov aby neprijali protifajčiarsky zákon. Nakoniec však Peter zmení svoj názor, keď zistí, že Stewie nielen začal fajčiť, ale už je aj závislí.

« 3x02 - Brian Does Hollywood 3x04 - One If by Clam, Two If by Sea »

Obrázky

3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington 3x03 - Mr. Griffin Goes to Washington