Epizódy

2x20 - Wasted Talent

2x20 - Wasted Talent

Základné informácie

Český názov: Pivní talent
Premiéra: 25. júl 2000
Scenár: Mike Barker a Matt Weitzman
Réžia: Bert Ring
Produkčné číslo: 2ACX15

Titulky: CSEN

Popis

Lois zúfalo hľadá študenta piana, ktorú by bol dosť dobrý na to, aby porazil Alexisovho študenta a vyhral súťaž. Alexis je jej dlhodobá súperka, čo sa týka učenia hrať na piano.

Medzitým Peter s Brianom pijú strašne veľa piva Pawtucket, aby našli kupón a mohli ísť na exkurziu do Pawtucket továrne. Peter je už rozhodnutý to vzdať, keď vypije posledné pivo, no vzápätí vypľuje kupón, ktorý prehltol a tak sa spolu s Brianom dostane do továrne (celé je to robené ako paródia na „Charlie a továreň na čokoládu“). Joe, ktorý tiež našiel kupón, je vyradený už na začiatku exkurzie, lebo na schodoch nie sú výťahy pre vozíčkarov. O niečo neskôr Brian s Petrom odbočia do zakázanej miestnosti, v ktorej sa nachádza pivo, ktoré je vždy perlivé. No keď ich Pat, majiteľ továrne (tak ako aj Johnny Depp vo vyššie zmieňovanom filme) objaví, sú obidvaja vyhodený.

Keď podnapitý Peter zahrá na piane, ukáže sa, že vie hrať perfektne aby vyhral súťaž a tak ho Lois prihlási ako svojho študenta. Na súťaži je tak mimo, že ani nemôže piano nájsť, no keď ho Lois nasmeruje, zahrá pár veršov a vyhrá. Lois síce vyhrá trofej, ale cíti sa vinne za poškodzovanie Petrovho zdravia.

« 2x19 - The Story on Page One 2x21 - Fore Father »

Obrázky

2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent 2x20 - Wasted Talent