Epizódy

2x19 - The Story on Page One

2x19 - The Story on Page One

Základné informácie

Český názov: Příběh z první stránky
Premiéra: 18. júl 2000
Scenár: Craig Hoffman
Réžia: Gavin Dell
Produkčné číslo: 2ACX14

Titulky: CSEN

Popis

Meg chce ísť na vysokú školu a tak sa prihlási na Brownovu Univerzitu (Brianova Alma Mater - bývala univerzita). Pri pohovore s dekanom zistí, že má nedostatku mimoškolských aktivít aby bola prijatá (prezidentka fanklubu Luka Perry sa neráta). Rozhodne sa stať redaktorkou školských novín. Jej prvé interview je so starostom Adamom Westom. Peter si nemyslí, že článok je dosť dobrý a tak ho zamení za jeho príbeh, v ktorom klame, že Luke Perry je Gay. Keď sa to Luke dočíta, podá trestné oznámenie proti Griffinovcom.

Stewie je frustrovaný jeho nízkou postavou a tak na Chrisa nalepí ovládač mysle aby ho mohol ovládať a aby robil veci, ktoré Stewie nemôže. No keď sa prístroj v prítomnosti pustenej mikrovlnnej rúry pokazí, Chris začne naháňať Stewieho a snaží sa ho zabiť.

Aby sa Griffinovci vyhli súdu, Peter sa snaží odfotiť Luka tak, aby vyzeral ako gay. Po neúspechu sa ospravedlní a Meg urobí s Lukom skutočné interview, v ktorom vyvráti, že je gay. Peter donesie Lukovi hotový článok, Luke ho zoberie a rýchlo zavrie dvere, aby nebolo vidieť, že je v posteli s Adamom Westom.

« 2x18 - E. Peterbus Unum 2x20 - Wasted Talent »

Obrázky

2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One 2x19 - The Story on Page One