Epizódy

2x17 - He's Too Sexy for His Fat

2x17 - He's Too Sexy for His Fat

Základné informácie

Český názov: Jsem krásný, kdo je víc
Premiéra: 27. jún 2000
Scenár: Chris Sheridan
Réžia: Glen Hill
Produkčné číslo: 2ACX10

Titulky: CSEN

Popis

Brian má blchy, ktoré sa rozšíria po celom dome a tak zavolajú deratizéra. Keď prídu, namiesto plynových zbraní majú samopaly, pištole a granáty. Podarí sa im zničiť všetky blchy ale dom je v dezolátnom stave a potrebuje opravu. Zatiaľ sa ubytujú v hotely, kde si zamestnanci a hostia robia srandu s Chrisovej váhy.

Diéty ani cvičenia nepomáhajú Chrisovi schudnúť a tak ho Peter zoberie za chirurgom, aby prediskutovali možnosť liposukcie. Chris sa rozhodne ostať pri diéte a cvičeniach, avšak Peter neváha. Stane sa z neho vyšportovaný chlapík a dostane sa aj do Quahogského klubu krásnych ľudí. Keď ide autom, nemôže sa vynadívať sám na seba a nabúra a padne do obrovského sudu s tukom a znova nadobudne svoju obvyklú váhu.

Počas Chrisovej diéty Stewie naschvál je všetky možné sladkosti, aby donútil Chrisa prestať s diétami, no sám začne priberať až je nakoniec úplne tučný, že ani chodiť nemôže. Na konci epizódy je prekvapivo a záhadne znova chudý ako obyčajne.

« 2x16 - There's Something About Paulie 2x18 - E. Peterbus Unum »

Obrázky

2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat 2x17 - He's Too Sexy for His Fat