Epizódy

2x16 - There's Something About Paulie

2x16 - There's Something About Paulie

Základné informácie

Český názov: Něco na tom Pauliem je
Premiéra: 27. jún 2000
Scenár: Ricky Blitt
Réžia: Monte Young
Produkčné číslo: 1ACX10

Titulky: CSEN

Popis

Griffinovci potrebujú nové auto a tak ide Lois s Petrom kúpiť nejaké ojazdené. Pri výbere predavač presvedči Petra aby si kúpil auto, ktoré má nákres motora tvrdiac, že auto predtým vlastnil James Bond. S autom sa ani nedostanú z predajne. Lois zúri na Petra, že ju nikdy nepočúva a nikdy nedá na jej rady.

V Clevelandovom obchode mafián ponúkne Petrovi službičku, kde by ukradli jeho staré auto a dostal by pekné nové. Peter s tým súhlasí, no za túto službičku Don trvá na tom. aby Peter zobral Donovho synovca Big Fat Paulieho do kina. Po kine idú spolu domov na večeru.

Lois zamietla toto priateľstvo a keď to Peter vysvetlil Pauliemu, Paulie poslal na Lois zabijaka. Keď sa to Peter dozvie, poprosí Paulieho aby ho odvolal, súhlasí avšak je zabitý pred uskutočnením telefonátu. Lois a Peter majú možnosť ho odvolať požiadaním Dona na svadbe jej dcéry, kedy nemôže odmietnuť. Avšak Peter sa opýta, či by mohol dostať jeho zákusok a tým si vyčerpajú šancu. Čo je horšie, ten zabijak je ženích Donovej dcéry. Peter sa postaví pred Lois a poprosí Dona, aby zastrelil jeho namiesto Lois. Don sa rozhodne odvolať zabijaka, keď uvidí ako sa majú radi.

« 2x15 - Dammit Janet! 2x17 - He's Too Sexy for His Fat »

Obrázky

2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie 2x16 - There's Something About Paulie