Epizódy

2x14 - Let's Go to the Hop

2x14 - Let's Go to the Hop

Základné informácie

Český názov: Ropuší problém
Premiéra: 6. jún 2000
Scenár: Matt Weitzman a Mike Barker
Réžia: Glen Hill
Produkčné číslo: 2ACX04

Titulky: CSEN

Popis

V meste sa rozšíri nová droga – žaba, ktorú keď niekto olíže, bude sa cítiť omámený. Dostane sa aj na školu z čoho sú rodičia znepokojený. Lois nájde túto žabu u Chrisa, no zistia, že patrí Meg, ktorá ju schovala populárnym spolužiakom. Peter sa rozhodne tento problém riešiť a tak na ďalší deň sa v škole objaví nový žiak, Lando Griffin.

Lando sa rýchlo stane populárnym a presvedčí spolužiakov, že nie je cool používať túto drogu. Meg sa dohodne s Petrom, že ju Lando pozve na večierok, a tak si získa popularitu. Peter si začne užívať stredoškolský život a spriatelí sa s najpopulárnejšími deckami zo školy. Na druhý deň Meg čaká nemilé prekvapenie. Zistí, že Peter pozval na tanec Connie, najpopulárnejšiu babu, namiesto Meg.

Lois nemôže uveriť, čo Peter spravil Meg a tak mu zakáže ísť na večierok. On však ako puberťák utečie cez okno. Lois povzbudzuje Meg aby tam išla ako ona sama a nie ako nejaké populárne dievča. Keď sú Lando a Connie vyhlásení za kráľa a kráľovnú večierku, Peter využije príležitosť povedať, že Meg bola jej prvá voľba, a tak sa o Meg znova začnú zaujímať ostatní chalani. Lando rýchlo opustí večierok a na druhý deň sa v novinách píše, že Lando sa zabil na zatáčke Smrti, avšak telo sa nikdy nenašlo. Meg teraz patrí medzi tých coolovejších.

« 2x13 - Road to Rhode Island 2x15 - Dammit Janet! »

Obrázky

2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop 2x14 - Let's Go to the Hop