Epizódy

2x13 - Road to Rhode Island

2x13 - Road to Rhode Island

Základné informácie

Český názov: Cesta na Rhode Island
Premiéra: 30. máj 2000
Scenár: Gary Janetti
Réžia: Dan Povenmire
Produkčné číslo: 2ACX12

Titulky: CSEN

Popis

Brian je u psychiatra, kde za určitých podmienok odhalí, že ho zobrali od matky už ako mladé šteňa. Po tomto sa Brian prihlási, že vyzdvihne Stewieho z prázdnin v Palm Springs. Na letisku sa Brian opije a keď ho Stewie ide hľadať, niekto im ukradne batožinu aj s lístkami. Zastavia sa v motely, kde strávia jednu noc. Ďalšie ráno museli ukradnúť auto aby mohli utiecť, lebo nezaplatili za motel. Všelijakými možnými spôsobmi sa snažia dostať domov, až kým sa nedostanú do Austinu - Brianovho rodiska. Ako sa ukáže, Brianova mama bola vypchaná a použitá ako stolík v obývačke. Rozhodne sa ju zobrať a patrične pochovať. Domov sa nakoniec dostali vlakom.

Medzitým Lois naliehala na Petra aby s ňou pozeral kazety a manželských vzťahoch. Peter zo začiatku odmietal, ale keď sa kazety ukázali byť porno s Dr. Amandou Rebeccou, stal sa na nich závislý. Keď to Lois zistila, na koniec jednej kazety nahrala seba v spodnom prádle aby potešila Petra.

« 2x12 - Fifteen Minutes of Shame 2x14 - Let's Go to the Hop »

Obrázky

2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island 2x13 - Road to Rhode Island