Epizódy

2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin'

2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin'

Základné informácie

Český názov: Ať lžu, jestli umřu
Premiéra: 4. apríl 2000
Scenár: Chris Sheridan
Réžia: Swinton O. Scott III
Produkčné číslo: 1ACX12

Titulky: CSEN

Popis

Peter je naštvaný, keď NBC zruší jeho obľúbený seriál - Gumbel 2 Gumbel. Aby dostal seriál späť do vysielania, Peter sa rozhodne zavolať do relácia „Darujeme-Sen“, s tým, že Chris je smrteľne chorý a jediné čo si želá je, aby začali znovu vysielať G2G. Vymyslí si, že má chorobu „tumor-syfilis-itis-osis“, ktorej príznaky sú, že postihnutému rastú bradavky po celom tele.

Dohodnú sa, že NBC bude opäť vysielať G2G, ak budú môcť natočiť Chrisovú smrť. Keď však Chris nezomrie, Peter tvrdí, že ho vlastnoručne vyliečil. Peter získa reputáciu liečiteľa a ľudia ho začnú uctievať ako boha. Skutočný boh sa už na to nemôže pozerať a tak zošle na Griffinových dom sedem pohrôm. Keď je Chris zavalený zlatou sochou Petra, Peter sa rozhodne skoncovať s bytím bohom a tým zachráni Chrisov život.

« 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x10 - Running Mates »

Obrázky

2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin'