Epizódy

2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar

2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar

Základné informácie

Český názov: Já jsem Peter, kdo je víc!
Premiéra: 28. marec 2000
Scenár: Chris Sheridan
Réžia: Monte Young
Produkčné číslo: 2ACX02

Titulky: CSEN

Popis

Peter a jeho susedia dostanú poštu, v ktorej stojí, že vyhrajú loď ak sa zúčastnia jednej prezentácie. Avšak Peter si namiesto lode vyberie “záhadnú krabicu“, v ktorej sa nachádzajú vstupenky do klubu komediantov. V klube sa Peter opije a pokúša sa povedať vtip na pódiu, počas ktorého si do vrecka strčí pivo, avšak opačnou stranou. Obecenstvo sa začne na ňom smiať, keďže to vyzerá ako by sa pocikal.

Peter si však myslí, že vie naozaj rozprávať dobré vtipy. V práci povie spolupracovníčke sexuálny vtip, začo je obvinený zo sexuálneho harašenia. Jej právnička je ochotná stiahnuť žalobu, ak sa Peter zúčastní ženského tábora. Aj tam si stále robí posmešky až pokiaľ nepocíti, aké je to mať dieťa (pretiahnuť si spodnú peru cez hlavu). Keď sa vráti domov, je až moc ženský. Najprv Lois oceňuje Petrovú nežnosť, ale čoskoro je už z toho unavená. V zúfalstve požiada Petrových priateľov o pomoc, avšak nijako to nepomôže. Nakoniec ho premení späť na muža sexy ženská bitka medzi Lois a Gloria, pri ktorej sa im strháva oblečenie.

« 2x07 - The King Is Dead 2x09 - If I'm Dyin', I'm Lyin' »

Obrázky

2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar