Epizódy

2x07 - The King Is Dead

2x07 - The King Is Dead

Základné informácie

Český názov: Král je mrtev
Premiéra: 28. marec 2000
Scenár: Craig Hoffman
Réžia: Monte Young
Produkčné číslo: 1ACX15

Titulky: CSEN

Popis

Lois je menovaná vedúcim divadla Quahogský hráči a rozhodne sa inscenovať Kráľ a Ja. Lois menuje Petra ako producenta aby ho udržala ďalej od vystúpenia, avšak Peter vedenie nakoniec prevezme a radikálne zmení celú hru. Ako hlavnú postavu vyberie hlásateľku novín Dianu Simmons ako Annu a spojí to s Jerry Springer Show a Hriešnym Tancom.

Lois sa už na to nemôže pozerať a tak skončí a nechá Petra režírovať celú hru. Ako režisér neustále mení priebeh hry, čo vedie k frustrácii Diany, ktorá vzápätí skončí a tak bude Annu hrať on sám.

Petrová verzia Kráľ a Ja ukazuje post-apokalyptickú budúcnosť v zruinovanom svete v roku 2015 po 9. svetovej vojne. ANNA je Automoton - Nukleárny Neoľudský Android, robot ninja z planéty Anglicko. S kráľom sa stretnú v kung-fu súboji, kde ANNA vyhrá a zmení Siam na Spojené štáty Americké.

Lois je úplne pohoršená, lebo hra sa stala hitom. Lois prehovárala obecenstvo od tlieskania, tvrdiac, že hra je len odpad. Peter si však na pódiu prdol a ľudia mu zase tlieskali. Na konci Peter ďakuje Lois za možnosť a sľubuje, že na budúci rok bude ona režírovať hru.

« 2x06 - Death Is a Bitch 2x08 - I Am Peter, Hear Me Roar »

Obrázky

2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead 2x07 - The King Is Dead