Epizódy

2x04 - Brian in Love

2x04 - Brian in Love

Základné informácie

Český názov: Zamilovaný Brian
Premiéra: 7. marec 2000
Scenár: Gary Janetti
Réžia: Jack Dyer
Produkčné číslo: 2ACX01

Titulky: CSEN

Popis

Lois je naštvaná, že sa Stewie pocikal na koberci v obývačke. Stewie to samozrejme odmieta, avšak Lois a Peter si myslia, že je to znamenie, že Stewie je pripravený chodiť na WC. Avšak vina nie je na Stewiem, ale na Brianovi. Ten sa snažil vyčistiť ďalšiu nehodu v noci.

Po neúspešnom pokuse donútiť Stewieho chodiť na WC, rodinka sa vyberie do obchoďáku na nákupy. Pri platbe má Brian ďalšiu nehodu, ktorá uzná Stewieho nevinným. A tak Brian ide psychiatrovi, Dr. Kaplanovi, aby zistil čím to je. Doktor usúdi, že Brian trpí krízou stredného veku a tak začne cestovať po svete a spĺňať svoje sny.

Brian sa cíti lepšie, avšak krátko po návrate, Stewie ociká celú obývačku a zvalí to na Briana. Brian sa začne obviňovať a vráti sa Dr. Kaplanovi aby zistil, prečo sa to stále stáva. Po odhalení, že jeho posledná nehoda sa stala, keď sa Lois s Petrom hrali s vodou pri umývaní auta, Dr. Kaplan usúdi, že Brian je zamilovaný do Lois.

Brian povie Petrovi, že je to kvôli láske, ale nepovie kto to je. Brian s Lois prediskutujú túto situáciu a rozhodnú sa ostať priateľmi. Keď sa Peter dozvie, že Brian ostane s jeho neznámou len priateľ odhaduje, že Brianova neznáma pravdepodobne skončí s nejakým idiotom.

« 2x03 - Da Boom 2x05 - Love Thy Trophy »

Obrázky

2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love 2x04 - Brian in Love